Wygraj 5000zł i zgarniaj gratisy!
Marka Noble Lashes obchodzi kolejne urodziny. Z tej okazji, chcąc podziękować naszym klientkom i klientom, zorganizowaliśmy promocję oraz konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.
2018-06-20, 10:22

Urodzinowa promocja

Każdy, kto zrobi zakupy w naszym sklepie internetowym w dniach od 18 do 24 czerwca 2018, może liczyć na atrakcyjne gratisy. Są to:

  • darmowa wysyłka przy wpłacie na konto po zrobieniu zakupów za minimum 50 złotych,
  • atrakcyjna podstawka Lash Shelf przy zakupach za minimum 200 złotych,
  • praktyczne, magnetyczne etui na pęsety po dokonaniu zakupów za łączną sumę co najmniej 400 złotych,
  • niepowtarzalna torebka stylistki rzęs, którą dołożymy do każdego zamówienia na kwotę co najmniej 600 złotych.

Oprócz tego, do każdego zamówienia, niezależnie od kwoty oraz formy płatności dokładamy nasz atrakcyjny długopis reklamowy.

Konkurs z okazji urodzin

Zapraszamy również do wzięcia udziału w naszym urodzinowym konkursie. Aby otrzymać szansę na zdobycie głównej nagrody, wystarczy zakupić dowolny produkt z naszej oferty między 18 a 24 czerwca, a potem go ocenić. Po zakończeniu konkursu nasze jury wybierze jedną opinię, która zostanie nagrodzona.

Chcąc zwiększyć swoje szanse na wygraną, warto napisać wyczerpującą opinię na temat jednego z zakupionych w tym czasie produktów. Komisja będzie czytać każdą ze zgłoszonych do konkursu opinii i wybierze tę, która będzie najbardziej rzeczowa, przydatna dla innych klientów oraz poprawna pod względem merytorycznym.

Każdy z uczestników może zgłosić tylko jedną opinię do konkursu, dlatego warto dokładnie przemyśleć, co się chce napisać. Osoby, które będą dodawały więcej opinii mogą zostać zdyskwalifikowane.

Na zwycięzcę konkursu czeka bardzo atrakcyjna nagroda - voucher podarunkowy o wartości 5000 zł na zakupy w naszym sklepie internetowym.

Aby dodać opinię, wystarczy zalogować się do swojego profilu, wybrać produkt, który chce się ocenić i dokonać jego oceny. Uczestników konkursu prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość - zanim opinia będzie widoczna na stronie produktu, musi zostać zatwierdzona przez naszych moderatorów.

Zapraszamy do zakupów oraz życzymy powodzenia w konkursie!

KONTAKT / AUTOR
Magdalena Baran
ZAŁĄCZNIKI
ulotkaa5druk.pdf
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy