Małopolska Nagroda Gospodarcza dla Noble Lashes
4 października 2018 roku odbyło się kolejne Małopolskie Forum Obsługi Inwestora, w czasie którego wręczono nagrody dla wyróżniających się przedsiębiorców z całego województwa małopolskiego. Inicjatywa Małopolskiej Nagrody Gospodarczej zapoczątkowana została w roku 2009. Co roku nagroda przyznawana jest firmom, które wyróżniają się innowacyjnością i nie boją się wdrażać nowoczesnych rozwiązań. Jednocześnie przyczyniają się do rozwoju przedsiębiorczości w regionie. Komu przypadła w tym roku? Kogo wyróżniono w poszczególnych kategoriach?
2018-10-15, 08:31

Laureaci 2018 - kto został wyróżniony w tym roku? 

Podczas uroczystej gali wystąpili m.in. Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa oraz Główny Ekonomista Banku Pekao S.A. Marcin Mrowiec. Ten drygi wygłosił wykład na temat gospodarczych perspektyw Polski. Zaraz po nim miała miejsce debata odnośnie specjalnej strefy ekonomicznej. Udział w niej wzięli m.in. Prezes Zarządu Krakowskiego Parku Technologicznego Wojciech Przybylski, Dyrektor PwC Rafał Pulsakowski, Krajowy Dyrektor Funduszy Publicznych i Projektów Przemysłowych z Valeo Polska Marek Potoczny, Dyrektor Mebloformu Krzysztof Kosek oraz właściciel firmy Walker Paweł Gawryszuk. 

Małopolska Nagroda Gospodarcza dla Noble Lashes 

Tuż przed godziną 19 rozpoczęła się uroczysta gala, w czasie której wręczono Małopolską Nagrodę Gospodarczą. W tym roku trafiła ona w ręce firmy Noble Lashes. Przedsiębiorstwo zostało wyróżnione w kategorii mały przedsiębiorca. Tytuł wręczył sam Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa na ręce właściciela Noble Lashes Pawła Wojciechowskiego.

W kategorii średni przedsiębiorca wyróżniono Fabrykę Kart Trefl, a w kategorii duży przedsiębiorca producenta żywności - firmę Amplus. Nagroda jest dla Noble Lashes ogromnym wyróżnieniem. Stanowi docenienie wielu lat wytężonej pracy wszystkich pracowników firmy stworzonej przez dwóch braci. 

Co stoi za sukcesem marki Noble Lashes? 

CEO Noble Lashes Paweł Wojciechowski w czasie swojego przemówienia na uroczystej gali powiedział, że bardzo cieszy się z wyróżnienia ze strony władz województwa małopolskiego. Dodał, że celem firmy jest rozwijanie stylistyki rzęs i promowanie przedsiębiorczych zachowań wśród kobiet.

Po gali wszyscy uczestnicy forum wzięli udział w wystawnym bankiecie. Odbył się też kameralny koncert zespołu Freewolni. To nie pierwsze wyróżnienie dla Noble Lashes, ale niewątpliwie jedno z najważniejszych.

KONTAKT / AUTOR
Magdalena Baran
ZAŁĄCZNIKI
nagroda.jpg
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy